Konspiracionisti Arianit Sllamniku: Thaçi u ndeshkua nga Deep State per shkak se…

Konspiracionisti Arianit Sllamniku: Thaçi u ndeshkua nga Deep State per shkak se nuk degjoj per shkembim te territoreve

➖➖➖
Për më shumë na ndiqni në:
Facebook 👉 https://bit.ly/3zysasi
Instagram 👉 https://bit.ly/32SjIIG
GjirafaVideo 👉 https://bit.ly/3zD3Llf

Website 👉 https://www.dukagjini.com/

➖➖➖
© Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media.
➖➖➖

#RTVDukagjini

関連記事

コメント

この記事へのコメントはありません。

TOP