“Wikileaks ekspozoi pastrimin e parasë dhe…”, Zilla: Ne po ekspozojmë korrupsionin

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: https://www.youtube.com/c/News24Albania website: https://www.news24.al/
Ndiq News24 në facebook : https://bit.ly/2K4vrI4
Ndiq News24 në instagram : https://bit.ly/2M9HsPn
Ndiq News24 në Twitter : https://twitter.com/News24AL #news24albania
#lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

関連記事

コメント

この記事へのコメントはありません。

TOP